Власників бізнесу у Львові від завтра почнуть штрафувати за відсутність масок у відвідувачів

Розмір штрафу становитиме від 3 400 до 5 100 грн.

В Україні від завтрашнього дня, 14 січня, почнуть штрафувати власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів. Відповідний документ сьогодні опублікували у виданні Голос України, він набуде чинності завтра.

Читайте також: Штраф у 17 тисяч гривень за відсутність маски є несправедливим

За порушення санітарного законодавства для підприємств, установ, організацій, які допускають осіб в громадські місця чи транспорт без вдягнутих масок чи респіраторів тепер передбачена відповідальність.

Розмір штрафу від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів громадян – тобто від 3 400 до 5 100 грн.

«За допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, без попередження про необхідність одягнути респіратор або захисну маску, без припинення обслуговування, виклику представника Національної поліції, юридична чи фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться у документі.

Читайте також: Власники бізнесу та організації можуть платити від 3 до 5 тисяч штрафу за відсутність масок

Нагадаємо, що з 21 листопада в Україні почали штрафувати громадян за відсутність маски у громадських місцях. Поліцейські тепер зможуть складати протоколи на місці. Штраф за перебування без маски у громадських місцях становить від 170 до 255 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.