У Львові облаштували новий тренувально-вигульний майданчик для собак: де і як він виглядає

У парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові ЛКП «Лев» облаштувало тренувально-вигульний майданчик для вигулу собак. Тут містяни матимуть нагоду у будь-який час вигуляти свого чотирилапого друга.  

«Собачники розуміють, що, не зважаючи на карантин та погану погоду, із собаками потрібно гуляти мінімум двічі на день. У містах особливо є потреба у таких майданчиках, де можна спустити собаку і не перейматись, що вона може потрапити під автомобіль або ж забігти туди, звідки її важко буде дістати. Саме для цього ми споруджуємо такі тренувально-вигульні майданчики. Тут можна відпустити собаку, щоб вона бігала, спілкувалась з іншими тваринами», — розповів в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

Так, майданчик загальною площею майже 2000 м2 умовно поділений на дві зони — для собак великих та малих порід, а також обладнаний тренажерами для навчання та ігор чотирилапих. При цьому обладнання в секції для малих порід адаптоване за розмірами. Майданчик освітлюється, що дозволяє здійснювати прогулянки в будь-яку пору року.

В секціях встановлені лавочки для господарів, облаштовані прогулянкові доріжки. Завдяки дог-паркінгам можна відпрацьовувати команди на витримку, також є станції для прибирання за собаками, що мають посприяти дотриманню чистоти на майданчику.

У Львові облаштували новий тренувально-вигульний майданчик для собак. Фото: Львівська міська рада

За словами Андрія Пінчука, поряд із новим тренувально-вигульний майданчик для собак цього року планують облаштувати ще вигульний маршрут. Загалом цього року планують облаштувати 30 таких маршрутів. Сюди входить облаштування власне маршруту, невеликий благоустрій, відповідна інфраструктура та таблички. Також у Львові планують облаштувати ще 7 тренувально-вигульних та 5 вигульних майданчиків.

Нагадаємо, восени 2020 року на вулиці Промисловій у Львові ЛКП «Лев» облаштувало тренувально-вигульний майданчик для вигулу тварин. Він призначений для вигулу собак, які перебувають на підприємстві, а також господарських собак, що мешкають в цьому районі.

Читайте всі новини у нашому каналі Telegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.