Відзавтра змінюється порядок перетину кордону зі Словаччиною

З п’ятниці, 15 січня, змінюється порядок пропуску громадян через українсько-словацький кордон.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

«З 08:00 (за київським часом) 15.01.2021 припиняється пропуск пішоходів у пункті пропуску «Вишнє Нємецке» (з українського боку пункт пропуску «Ужгород»). Водночас, відновлюється оформлення пішоходів у пункті пропуску «Убля» («Малий Березний»). Пункт пропуску «Велке Слеменце» («Малі Селменці») залишається тимчасово закритим», – йдеться в повідомленні.

Станом на зараз до Словаччини можуть в’їжджати лише ті громадяни, яким надано право на проживання на території цієї країни (і їхнім близьким родичам) або громадянам, які мають національну візу.

У відомстві додають, що вони також повинні зареєструватися на сайті, пройти лабораторну діагностику COVID-19 не пізніше п’ятого дня ізоляції та повідомити про своє прибуття відповідному медичному працівникові.

Громадяни третіх країн, які підпадають під один із загальних винятків, що зазначені в указі Управління охорони здоров’я Словаччини (члени екіпажів, пілоти, водії, що здійснюють вантажні перевезення, бригади медичної служби тощо), можуть в’їжджати на територію Словацької Республіки без карантинних обмежень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.