У Львові розсипали 220 тонн солі – новини Львова

Станом на ранок 15 січня по місту працювала 81 одиниця снігоприбиральної техніки, ще 1 машина була на чергуванні. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Для посипання вулиць використано 651 м куб піскосуміші та 220 тонн реагентів і солі.

Відтак, до прибирання було залучено: 37 піскорозкидувачів, 5 навантажувачів, 32 трактори. Також зранку до прибирання міста були залучені двірники, працівники ЛКП та ШРП.

“Зараз усі комунальні служби активно залучені до прибирання міста від снігу та ожеледиці. В першу чергу, працюємо на магістральних дорогах. Двірники також прибирають прибудинкові території, хідники. Просимо голів ОСББ, ЖБК та приватні управляючі компанії брати активну участь у наведенні порядку біля будинків, які є у них на обслуговуванні. Вдень, за потреби, снігоочисна техніка також буде працювати”, — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Вчора протягом дня до прибирання міста було залучено 78 одиниць снігоочисної техніки, ще 9 машин було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 172 м куб піскосуміші та 97 тонн реагентів і солі.

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці – це 86 одиниць. Місто має також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Який вигляд має Новорічний Львів (ВІДЕО)

1 Відповідь

  1. За скільки днів? Три? Чотири? Сніг випав у вівторок: 50 тон за добу (у вівторок нічого ніде не посипали)… https://t.co/I8mf4dL3he

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.