В уряді анонсували кінець ери старих маршруток. Що пропонують

Міста матимуть можливість накладати штрафи на перевізників за невиконання умов договору.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №4583 про послуги із перевезення пасажирів, аби міста мали можливість замовляти якісні транспортні послуги. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Читайте також: Автобуси і політика. Чому Садовий запитує у львів'ян, у кого місту купувати транспорт

Законопроєкт пропонує такі зміни:

  1. Міста не просто укладатимуть договори, а визначатимуть критерії якості транспортних послуг (низька підлога, кондиціонування, ремені безпеки, тощо).
  2. Міста самі визначатимуть ціну і справедливо платитимуть за кілометри (предметом закупівлі будуть маршрути із конкретним кілометражем, тож немає бути дискримінації пільговиків).
  3. Як організатори перевезень міста матимуть можливість накладати штрафи на перевізників за невиконання умов договору.
  4. Послуги закуповуватимуться виключно через систему ProZorro (мають ліквідувати не завжди прозорі конкурси на маршрути та запровадити відкриту конкуренцію серед перевізників).
  5. Громадський транспорт на маршрутах в центрі та історичних районах міст має бути максимально екологічним.
  6. Перехід на валідатори та безготівкові розрахунки 
  7. Чіткі правила і вимоги для перевізників, виписані у договорі (завдяки цьому вони зможуть планувати оновлення свого автопарку, контролювати надходження і мати гарантію відшкодування перевезення пільгових категорій пасажирів).

В уряді сподіваються, що після змін у законодавстві міста отримають безпечний і комфортний транспорт з можливістю оплати карткою, який їздитиме за графіком.

Нагадаємо, що >Tvoemisto.tv дізнавалось, чому міський голова Львова Андрій Садовий раптово заговорив, що у міжнародному тендері на поставку для Львова ста низькопідлогових автобусів перемагає Мінський автозавод, хоча найкращу ціну запропонував луцький «Богдан».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.