Ціну на газ для українців знизили. Рішення уряду

Середня платіжка буде приблизно на 500 грн меншою.

Уряд встановив граничну ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. Таке рішення ухвалив сьогодні Кабмін на позачерговому засіданні.

«Минулі тижні були багаті на емоції. Уряд сьогодні приймає рішення, яким встановлюється ціна на газ 6,99 грн за кубометр до завершення опалювального сезону чи карантину. Це означає, що постачальники не можуть піднімати ціну вище. Ціна на газ зменшиться в середньому на 30%, а для деяких громадян на 40%», – повідомив Денис Шмигаль.

Без такого рішення газ у лютому міг подорожчати до 12 гривень, наголосив міністр.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv з’ясувало, чи можуть львів’яни самотужки впливати на цифри у квитанціях за газ та його доставку, аби зменшити суми платежів.

Мешканці можуть обрати постачальника з іншого регіону – із Києва, Харкова чи Тернополя. Лише перед тим, як вирішити, якій компанії віддати свої гроші, слід перевірити на сайті НКРЕКП, чи має вона чинну ліцензію.

Загалом у переліку НКРЕКП є понад 700 компаній, що мають ліцензію на постачання природного газу. Та не всі із них мають досвід роботи із побутовими споживачами та, відповідно, необхідний для цього клієнтський сервіс. Щоб було зручніше обирати, аналітична компанія DiXi Group розробила сайт «Газотека», на якому можна порівняти ціни на газ у різних компаній, швидко підрахувати, скільки грошей можна зекономити за рік на купівлі газу та подати онлайн заявку на зміну постачальника. Детальніше читайте у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.