У декількох областях України люди вийшли на протест проти тарифів (фото)

Мешканці сіл Берегомет, Неполоківці та Оршівці, що в напрямку Івано-Франківської області, перекрили дорогу національного значення, а в селі Мамаївці та місті Кіцмань громадяни заблокували рух по міжнародній трасі, вимагаючи зменшення тарифів на «комуналку». Про це повідомили у пресслужбі обласної полції.

Через протести на дорогах утворилися величезні автомобільні затори.

Як відомо, з 1 січня 2021 року в Україні зросли тарифи на газ і його транспортування, також була скасована пільгова вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів.

Також протести відбувались і у Львові. Біля будівлі ЛОДА зібралось люди, які вимагали знииження тарифів, пише “Укрінформ”.

«Головний меседж, що ми вимагаємо від ЛОДА, — це ініціатива, щоб газотранспортні та електромережі передали на баланс обласної ради, в новостворені комунальні підприємства. Слід встановити врегулювання з видобутком і транспортуванням в регіоні і вже на основі цього знижувати ціну», — заявив львівський активіст Іван Спринскій.

Його підтримали й інші учасники акції, які вважають, що рішення Кабміну щодо встановлення з 1 лютого на період дії карантину ціни на газ на рівні 6,99 грн за кубометр для побутових споживачів — це спекуляції з боку влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.