На Личаківському кладовищі розпочали встановлення пам’ятника Мирославу Скорику (фото)

На Личаківському кладовищі, що у місті Львові, розпочали спорудження пам’ятнка композиторові, Герою України Мирославу Скорику. Меморіал планують звести до річниці смерті видатного композитора на місці його поховання, повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Проект ініціювала дружина композитора, проректор з питань науки Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, доктор мистецтвознавства, професор Адріана Скорик.

Для будівництва об’єкту з обласного бюджету у 2020 році витратили 700 тисяч гривень. Загальна кошторисна вартість — 1 млн 385 тисяч гривень. Відтак, на могилі видатного композитора, згідно з проектом, розташують скульптуру «Плакальниця».

«Скульптура — це зажурена дівчина, яка тужить та плаче, бо митець покинув цей світ. Схожий образ можна побачити на могилі видатного композитора Фредеріка Шопена на одному із найвідоміших кладовищ Парижа — Пер-Лашезі. Саме на могилі цього композитора за рік до смерті був Мирослав Скорик з дружиною. Тоді йому дуже сподобався цей меморіал, тому вирішили відтворити цей образ», — зазначив керівник проекту Зіновій Юпин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.