«Сколівські Бескиди» тепер можна відвідати онлайн

Віртуальний туристичний маршрут Національного природного парку «Сколівські Бескиди» створили  Міндовкілля та Google Україна, – про це повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Відтак, кожен охочий може здійснити онлайн подорож та побачити такі об’єкти як: Крушельницьке лісництво, Мертве озеро та Палац Гредлів.

«Оцифровані національні парки – це крок для промоції захоплюючих українських краєвидів та заохочення туристів відвідати цю місцевість», – підкреслив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Зазначимо, Національний природний парк «Сколівські Бескиди» завершив проект впорядкування мереж із 19 екологічних стежок та туристичних маршрутів для активного туризму, зокрема пішохідних і велосипедних. Загальна протяжність усіх шляхів– 146 км, кожен тривалістю походу від 1 до 6 годин.

На кожному зішляхів встановлені початкові, проміжні й кінцеві інформаційні стенди, проведено ознакування зі знаками напрямку та орієнтування.

Проект профінансовано за рахунок цільового фонду охорони навколишнього природного середовища обласного бюджету. Загалом у 2020 році Львівщина інвестувала у розвиток інфраструктури і промоцію Національного природного парку «Сколівські Бескиди» майже 6 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.