Українцям дозволили обмінювати валюту в терміналах

Термінали самообслуговування купуватимуть у населення іноземну валюту за безготівкові гривневі кошти.

Національний банк дозволив банкам та небанківським фінустановам купувати іноземну валюту у населення за безготівкові гривневі кошти через термінали самообслуговування. Про це повідомляє Ліга.нет.

Для такої операції необхідно помістити в термінал самообслуговування готівкові долари чи євро, апарат обміняє їх за діючим курсом і зарахує гривневі кошти на поточний рахунок фізичної особи, яка виконує операцію.

Поки не працює зворотна обмінна операція, тобто не можна помістити в термінал самообслуговування готівкові гривні та отримати на валютний рахунок іноземну валюту (або ж отримати інвалюту готівкою).

Додамо, що зазначені зміни затверджені постановою НБУ №3 від 15 січня 2021 року та набули чинності з 17 січня. Обмінні операції проводитимуть з урахуванням вимог законодавства у галузі фінансового моніторингу.

Нагадаємо, що Національний банк України 16 січня прийняв нову постанову щодо врегулювання правил продажу і купівлі валюти. Вона почала діяти і стосується ринку, а також його учасників. Детальніше про зміни читайте за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.