Як правильно зробити годівничку та що туди покласти

Як правильно зробити годівничку та що туди покласти

Про це розповів директор національного природничого парку “Північне Поділля” Андрій Кийко, пише  Depo.Львів.

За словами Андрія Кийка, хліб – це  продукт, виготовлений для споживання людиною, і відповідно для птахів він не є корисним. Ця їжа викликає бродіння в організмі і фактично птахи можуть загинути.

Хочете допомогти дрібним птахам – зробіть годівничку.

За словами директора департаменту екології Руслана Гречаника, годівниця обов’язково повинна мати дах, щоб накривав їжу від дощу і снігу, інакше вона швидко розм’якне, а це шкідливо для птахів. У годівничку можна покласти пшоно, просо, овес, пшеницю, не солене сало, сухофрукти, сушені ягоди горобини, кукурудзяні зерна, терті яблука, не смажене соняшникове чи гарбузове насіння. Не давайте птахам чорного хліба, гострих та смажених продуктів, горішків, цитрусових, зіпсованих зернових.  Обов’язково покладіть у годівничку ємність із водою.

Птахи-кочівники, які не звикли до годівниць, такі як снігур, дрізд, щиголь, вівсянка, перелітають в пошуках свого основного корму. Це плоди дерев і чагарників, бур`яни. Допомогти взимку таким птахам просто – не збирайте восени плоди з дерев повністю, залишайте на гілках декілька для пернатих.

Нагадаємо, на трускавецькому озері оселилася зграя лебедів (ВІДЕО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.