Житомирських поліцейських підозрюють у побитті племінника високопосадовця з посольства

На Житомирщині жорстоко побили хлопця, щоб він зізнався у злочині. Ймовірно, це зробили поліцейські. Поки справу розслідують. Про це повідомив керівник щодо катувань та інших серйозних порушень з боку правоохоронних органів Офісу генерального прокурора Юрій Бєлоусов.

Про справу повідомив перший секретар Посольства України у Великій Британії Денис Сєнік. Він зазначив, що постраждалим хлопцем є його 18-річний племінник Арсен, якого нібито побили поліціянти та вимагали від нього зізнання у крадіжці автомобіля.

Спершу справу за цим фактом відкрила місцева прокуратура, однак після цього її забрав Офіс генерального прокурора.

Сєнік повідомив, що під час прогулянки до хлопця та його друга почали чіплятися приблизно 10 невідомих людей, які почали бити їх ногами та вимагати гроші. Крім того, зловмисники казали розповісти, де автомобіль «Мазда» (того дня і справді зник автомобіль). Коли хлопці заговорили про поліцію, один з нападників сказав, що він сам працівник поліції під прикриттям.

За словами високопосадовця, з поліційного автомобіля вийшли два правоохоронці у формі. Один підійшов до Арсена, коли той вже лежав на землі, витягнув пістолет, звів курок, притулив пістолет до чола і натиснув на гачок. Пістолет не був заряджений. Після цього поліціянт вдарив Арсена пістолетом. На обурення хлопця інший правоохоронець відповів ударом ноги в голову. Пізніше хлопців забрали у місцевий відділок. Там від них вимагали зізнатися в крадіжці автомобіля, а прохання подзвонити батькам відхиляли впродовж 4 годин. Хлопців відпустили лише о 2:30 год. ночі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.