У МОН пояснили, як навчатимуться студенти після локдауну

Керівництво вишів вирішуватиме самостійно, у якій формі відбуватиметься навчання після локдауну. Передусім зважатимуть на епідемічну ситуацію.

Українські студенти після 24 січня мають повернутися до навчання. Як працювати – дистанційно чи у звичному форматі, мають вирішити керівники вишів. Про це розповів  міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у Telegram.

«Професійно-технічна, професійна перед вищим і вища освіта – повертається до навчання після 24 січня. Позиція МОН наступна: за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), професійної перед вищим і вищої освіти повинні продовжити навчання в змішаному форматі або очно», – написав він.

За словами міністра, виші будуть самостійно вирішувати, коли і в якій формі організовувати навчання. Рішення прийматимуть, зважаючи на епідситуацію в кожному окремому регіоні.

Додамо, учні випускних 9-х та 11-х класів у школах повернуться до змішаної форми навчання після завершення посилених карантинних заходів, а у регіонах зі сприятливою санітарно-епідемічною ситуацію, зможуть повернутися до повноформатного навчання. 

Читайте також: Карантин у Франковому університеті та «Політехніці» продовжили до кінця зими

Нагадаємо, від 8 січня, і до 24 січня включно, в Україні діє посилений карантин. Минулого тижня у Львові лише три навчальні заклади – ліцей «Надія», школа №32 та ліцей №28, відновили навчання. Через введений локдаун вони навчаються дистанційно. Усі решта шкіл та ліцеїв ще на канікулах, до завершення локдауну. У Франковому університеті та «Політехніці» режим карантину продовжили до кінця зими. Додамо, що навчальний рік у деяких львівських школах завершуватиметься всередині та наприкінці червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.