У Львові зібрали 1500 кг ялинок – новини Львова

Учора, 20 січня, мешканці мали змогу залишити використані хвойні дерева біля контейнерних майданчиків, аби ШРП могли зібрати їх та передати на утилізацію. Про це пише Depo.Львів. Відтак, як зазначають у ЛКП “Зелене місто”, за вчора на міську станцію компостування, що на вул. Пластовій, надійшло понад 1500 кг ялинок.

“Зелене місто” допомагає ялинкам стати складовою компосту, який львів’яни можуть взяти безкоштовно для потреб свого господарства на компостувальному майданчику, що знаходиться на вул. Пластовій, 13.

Своєю чергою, на ЛКП “Зелений Львів” подрібнюють ялинки на щепу, а також залишки дерева використовують як вторинну сировину”, — розповідають у ЛКП “Зелене місто”.

Нагадаємо, що 25−26 січня 2021 року, з 11:00 до 15:00 мобільні пункти збору ялинок будуть розміщені за такими адресами:

— м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а;

— м. Львів, вул. Володимира Великого, 14 а (вхід в кінотеатр “Сокіл”, що в парку “Горіховий Гай”);

— м. Львів, вул. Виговського, 34 (Залізнична районна адміністрація);

— м. Львів, вул. Шафарика, 15 (вхід в лісопарк “Погулянка”);

— м. Львів, проспект Чорновола, 93 (на площі перед ТЦ “Арсен”);

— м. Львів, вул. Хоткевича (вхід в парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці).

Також мешканці можуть залишити використані дерева біля контейнерних майданчиків до 14 години 27 січня — їх ШРП також зберуть та передадуть на утилізацію.

Крім цього, використані ялинки щоденно можна здати на утилізацію за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а (ЛКП “Зелений Львів”).

Усі зібрані ялинки будуть використані як вторинна сировина або відправлені на компостування.

Який вигляд має Новорічний Львів (ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.