На Львівщині у 2020 році відремонтували лише 210 ділянок автомобільних доріг – новини Львова

Минулого року на реалізацію Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху з обласного бюджету використано 226,4 млн грн. Ще 34,8 млн грн в рамках співфінансування виділили органи місцевого самоврядування. Про це під час засідання постійної комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу поінформував департамент дорожнього господарства Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

За ці кошти відремонтували 51 км доріг загального користування і 41 км доріг комунальної власності, встановили світлофор у Бібрці, підготували проектно-кошторисну документацію на встановлення освітлення трьох пішохідних переходів, двох транспортних розв’язок, влаштували однорівневу кільцеву розв’язку.

Загалом роботи виконали на 210 ділянках автомобільних доріг загального користування та комунальної власності.

Також під час засідання депутатська комісія заслухала доопрацьовані проєкти Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки і Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Затвердження цих програмних документів комісія запланувала на вівторок, 26 січня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.