У кожній ОТГ Львівщини планують встановити по чотири камери відеоспостереження

Усі громади області планують забезпечити системами відеоспостереження.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Як заявив вчора, 21 січня, під час презентації комплексної програми “Безпечна Львівщина” депутат Львівської облради, голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало, у кожній об’єднаній територіальній громаді області планують встановити по чотири камери відеоспостереження.

“Встановлення систем відеоспостереження – дуже важливе системне питання, яке ми хочемо поширити на усю територію області з залученням новоутворених ОТГ. Щоденну інформацію ми можемо зводити в єдину систему даних на базі оперативного штабу Головного управління Нацполіції. Станом на зараз ми маємо в області 129 відеокамер. Плануємо встановити мінімум по 4 точки відеоспостереження у кожній ОТГ” – знаголосив Назарій Сумало.

За його словами, встановлення відеокамер дозволить правоохоронцям відстежувати порушення на дорогах, вулицях, громадських місцях та реагувати на них.

Також програмою передбачено кошти на утримання систем оповіщення і зв’язку цивільного захисту, організацію рятування на воді, підтримку системи територіальної оборони області, забезпечення кібербезпеки та захист від хакерських атак.

Нагадаємо, у червні 2020 року в МВС запустили мобільний додаток для перевірки штрафів за порушення ПДР, а у липні того ж року на дорогах Львівщини встановили нові радари для вимірювання швидкості TruCam.

Мітки: відеокамери, відеоспостереження, Львівська обласна рада, новини львова, ОТГ на Львівщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.