У поліції повідомили, скільки порушників карантину оштрафували за час локдауну на Львівщині (відео)

Сьогодні, Україна виходить з посиленого  карантину і повертається до адаптивного, який діяв раніше.  Правоохоронці Львівщини закликають підприємців та громадян й надалі ретельно дотримуватися карантинних обмежень. Про те, скільки протоколів за порушення карантину за час локдауну на Львівщині було складено і яких правил слід дотримуватись у подальшому прокоментував заступник керівника поліції Львівщини Дмитро Міхалець.

За період «карантину зимових канікул» правоохоронці Львівщини виявили  2325 порушень правил карантину.

“Загалом поліціяЛьвівської області провела ряд заходів, щодо попередження суб’єктів господарювання. З 8 по 24  січня було складено 444 протоколи по статті 44. прим 3 ч. .1 — це щодо суб’єктів господарювання. А також близько 1900 постанов, які були складені на громадян, які були у громадських місцях без засобів індивідуального захисту”, — повідомив Дмитро Міхалець.

Він додав, що під суб’єктами господарювання йдеться про кафе, бари, ресторани, які не припинили діяльність згідно постанови п.2 постанови КМУ щодо локдауну.

Також до них відносились магазини, які не виконували розпорядження щодо ведення господарської діяльності.

Додамо, що  що відповідальність за порушення правил карантину встановлена ст. 44-3 КпАП, чинна редакція якої передбачає за порушення правил карантину штраф для громадян від однієї до двох тисяч НМДГ (від 17 000 до 34 000 грн.) і для посадових осіб — від двох до десяти тисяч НМДГ (від 34 000 до 170 000 грн.).

“Суму штрафу визначає суд. Тобто протокол — це не визнання людини винною, відповідно в суді буде розглядатись і обиратись сума штрафу”, — додав Дмитро Міхалець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.