15-річний Юра, побитий у Франції отямився і сказав перше слово “мама”

Хлопець із важкими травмами потрапив до реанімації, однак нещодавно почав приходити до тями й тепер уже може ворушити руками й ногами, днями він вимовив перше після нападу слово — “мама”. Про це пише “OBOZREVATEL”.

Мама розповіла, що в Юрія переламані руки, ноги, ребра, плечі, зламаний ніс та у кількох місцях переламаний череп, є гематома й контузія головного мозку.

Хлопець переніс 6-годинну операцію на голові, і весь тиждень лікарі тримали його в медичній комі.

Тітка хлопця, Ірен повідомила: “У суботу Юрій отямився, але в неділю йому стало погано. Він був дуже збуджений, у нього підвищився внутрішньочерепний тиск, він був нервовий. Але в понеділок рано вранці сестра повідомила, що йому стало краще, він заспокоївся. Лікарі поки не можуть пояснити, чому так сталося”.

“Ще занадто рано щось говорити. Але сестра розповідала, що він ворушить руками й ногами, навіть після операції вони були теплими. Це дає надію, що він ходитиме. Дуже переживали за те, чи буде він пам’ятати сім’ю. Коли Юра прийшов до тями, його мама запитала, чи впізнає він її. І він хоч і заледве, проте вимовив “Маман”. Це по-французьки. Він упізнав і свого вітчима — його теж пускають у реанімацію. Тут, на Закарпатті, живе його рідний батько, так склалося, що вони розлучені з сестрою. Він теж дуже переживає за сина”, — розповіла Ірен.

Сім’я досі не може зрозуміти, чому натовп підлітків із передмістя Парижа з залізними прутами і кийками напав на Юру і його друзів. Вони якраз поверталися з коледжу і, коли проходили через парковку біля великого торгового центру в Парижі, на них напала банда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.