Для якісного контролю далекобійників вирішили підняти зарплату інспекторам,- міністр

Державна служба України з безпеки на транспорті займається ваговим контролем для фур. У 2021 році фінансування цього органу збільшили.

Про це заявив в інтерв’ю РБК-Україна міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише DailyLviv.

За його словами, у зимовий період і перевезень менше відбувається. Для якісного контролю вирішили підняти зарплату інспекторам.

“По-друге, це взагалі головна мета – прибрати або мінімізувати людський фактор у роботі цього органу. Наприкінці року ми запустили Центр обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки. У нас запущено понад 40 комплексів зі зважування у русі, де взагалі навіть не потрібна присутність інспекторів”, – розповів Криклій.

Ця інформація в автоматичному режимі надходитиме до Центру обробки даних і потім буде адміністративна постанова про порушення, розповів міністр.

“Це як з камерами фотофіксації швидкості на дорогах. Те ж саме і тут: допустив перевищення по габаритно-вагових параметрах – будь ласка, сплачуй”, – розповів він.

Нагадаємо, у червні президент Володимир Зеленський закликав водіїв-далекобійників не шукати обхідні шляхи для проїзду з перевантаженим транспортом українськими дорогами.

У Львівській області шість пунктів габаритно-вагового контролю

На дорозі зі Стрия до Знам’янки водія Вольво оштрафували на 832 євро

На Львівщині оштрафували понад 100 порушників габаритно-вагового контролю транспорту

Рух транспортних засобів вагою 24 т у спеку в Львівській області заборонено

Нові правила для далекобійників у ЄС: що зміниться для водіїв з України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.