Для мешканців аварійного будинку, що на вулиці Хімічній у Львові, придбають житло

У Львівській мерії виділили 11 мільйонів гривень на придбання житла мешканцям аварійного будинку, розташованого на вулиці Хімічній, 2.

Про це повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, передає пресслужба відомства.

«Закладаємо також 11 млн грн на придбання житла для людей, які мешкали у будинку на вул. Хімічна, 2. Будинок на вул. Хімічна теж аварійний, у ньому немає фундаментів. Люди відселені і місто оплачує їм щомісяця за оренду житла 150 тис грн. Тому закладаємо кошти на придбання житла для них і теж будемо вирішувати, що робити з самим будинком», – сказала вона.

Зазначається, що в проєкті бюджету розвитку на 2021 рік передбачено 50 млн грн на житлове господарство.

Частина цих коштів передбачена на ремонт аварійних будинків. В основному це кошти на завершення ремонтних робіт, розпочатих минулого року, а також кошти на придбання житла для мешканців аварійного будинку на вул. Хімічна, 2.

Ірина Маруняк повідомила, що в проєкті бюджету на 2021 рік у мерії пропонують виділити кошти на закінчення капітального ремонту будинку на вул. Личаківська, 60 — 1 млн 700 тис грн.

Також  кошти у сумі 1 млн 300 тис грн на капітальний ремонт аварійного будинку на вул. Фурманська, 8. 1 млн 327 тис грн передбачено на ремонт будинку на вул. Сніжна, 2.

  • На проведення робіт з каналізування у будинку на вул. Нечуя-Левицького, 15 передбачаємо 800 тис грн.
  • у сумі 900 тис грн на купівлю квартири у будинку на вул. Колодійська, 16.
  • кошти на переобладнання нежитлових приміщень у будинку на вул. Під Голоском, 22 під житло. Це будинок мешканців АТО. Закладають кошти, щоб на 7 поверсі переобладнати нежитлові приміщення під житло і облаштувати там 9 квартир. Ці квартири зможемо закріпити за учасниками АТО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.