Домівка врятованих тварин оголосила про великий збір кімнатних рослин

Домівка врятованих тварин просить львів’ян не викидати на смітних непотрібні кімнатні рослини, а подарувати їх Домівці. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення співзасновника Домівки врятованих тварин Ореста Залипського

“Є багато людей, яким чи то виросли завеликі, чи то просто стали не потрібними, і викидають рослини просто на смітник. Ми зараз задумали дуже крутий проект, який ви вже побачите за 1,5-2 міс. Але нам трішки потрібна ваша допомога, нам потрібно багато вазонів, і великих, і малих, різних. Тож кому не шкода, чи може не потрібні рослини, ми залюбки прийняли б їх”, – розповів Залипський.

Що саме за проект це буде, зоозахисники тримають це поки що у таємниці. Втім, Залипський пообіцяв, що рослини в Домівці будуть жити довго і щасливо.

Нагадаємо, Домівка врятованих тварин – унікальне місце для Львова. Тут можна побачити тварин і птахів, які важко зустріти у дикій природі – козулю, єнота, канюка, бабака. До того ж зробити це можна абсолютно безкоштовно (хоча пожертви і щось смачненьке для підопічних, звісно ж, завжи вітаються!). 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.