Львівський перинатальний центр відновив роботу

Після двотижневої перерви Львівський перинатальний центр, що на вулиці Джорджа Вашингтона, 6 у Львові, знову відкрив двері для вагітних та породіль. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення Львівського перинатального центру

“Після проведення планової дезінфекції та планових ремонтних робіт Львівський перинатальний центр починає приймати вагітних та роділь”, – йдеться в повідомленні медзакладу.

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, будівництво та устаткування другої черги Львівського обласного перинатального центру майже завершене. Будівельна готовність складає 99%. У корпусі виконали всі ремонтні роботи, встановили сантехніку та завезли ліжка. У палатах встановили кнопки виклику медичного персоналу, в операційних частково вмонтували необхідне медобладнання. Завершити всі роботи і відкрити другу чергу перинатального планують найближчим часом.

Нагадаємо, що у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі працює пологовий стаціонар – перша черга медичної установи, яку відкрили 22 червня 2018 року. У акушерському корпусі, окрім відділення патології для вагітних і пологових залів, є операційний блок, реанімаційні відділення для дітей і дорослих, відділення новонароджених, відділення патології новонароджених тощо.

Додамо, що упродовж 2020 року у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі народилось 5473 малюків. Серед них – 2614 дівчаток та 2859 хлопчиків. Також у перинатальному центрі минулого року народилось 177 двієнь та троє трієнь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.