Львів’янка відсвяткувала сотий День народження (ФОТО)

Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

У січні 2021 року львів’янка Тетяна Федюкова відзначила свій столітній ювілей. На День народження до довгожительки завітали представники управління соціального захисту. Вони від громади привітали ювілярку з уродинами та вручили матеріальну допомогу – 5 000 тис. грн, вітальний лист від міського голови та пам’ятну монету.

Тетяна Федюкова стала першою ювіляркою нинішнього року. Загалом же у Львові цьогоріч відсвяткують 100 або більше років пів сотні львів’ян. Серед них — 9 чоловіків та 41 жінка. Зокрема, 27 довгожителів відзначатиме свій столітній ювілей, а 23 — 101 та більше років. Найстаршій мешканці цього року виповнюється 104 роки.

Найбільше довгожителів мешкає у Франківському районі Львова — 15; у Залізничному районі живе 12 львів’ян поважного віку; у Личаківському 8 ювілярів; у Галицькому — 7; у Сихівському проживає троє осіб, яким виповнюється у 2021 р сто та більше років; у Шевченківському районі також мешкає троє уродинників-довгожителів; по одному ювіляру мешкає у Дублянах та Зашкові.

Нагадаємо, як Львівщину засипало снігом 90 років тому (ФОТО).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.