Помер колишній начальник міліції Львівщини Василь Пісний

У четвер, 28 січня, у віці помер колишній начальник міліції Львівщини та екс-заступник начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василь Пісний. Про це повідомляє “Zaxid.net”, з посиланням на повідомлення колеги Василя Пісного.

«Давайте помолимось. Пішов у вічність Пісний Василь Михайлович. Царство небесне і вічна світла пам’ять», — повідомив у “Facebook” товариш Василя Пісного, екс-міліціонер Олег Рудницький.

«Сьогодні прийшла сумна звістка. 28 січня 2021 року помер наш колега, ветеран органів внутрішніх справ, колишній начальник ГУ МВСУ у Львівській області, генерал-лейтенант міліції Пісний Василь Михайлович», — йдеться у повідомленні на сторінці львівського осередку «Асоціації ветеранів МВС України».

Василь Пісний тривалий час перебував у важкому стані в лікарні через ускладнення Covid-19. У листопаді 2020 року видання “Leopolis.news” помилково повідомило про смерть Василя Пісного, однак інформація виявилася неправдивою.

Для довідки: Василь Пісний народився у 1963 році на Тернопільщині. Очолював УБОЗ та УМВС в Тернопільській області, у 2008–2010 роках був начальником УМВСУ у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.