До кінця року у Львові мають відкрити денний центр допомоги постраждалим від насильства та кімнату для занять із дітьми

У Львові планують відкрити денний центр допомоги постраждалим від домашнього насильства, а також — «зелену кімнату» для занять із дітьми. Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

У Львові уже працюють кризові кімнати та притулок. Так, у кризові кімнати оперативно поселяють жінок чи матерів із дітьми, які постраждали від домашнього насильства. У цих приміщеннях вони перебувають лише кілька днів. Після чого, у разі потреби, їх переселяють у притулок, де жертви насильства можуть перебувати довше.

Загалом є 4 кризові кімнати, які розраховані на 10 ліжкомісць. Притулок — ще одна нова установа соціального спрямування для жінок чи матерів із дітьми, що постраждали від домашнього насильства. Жінки та діти отримують психологічну, інформаційну чи юридичну підтримку, комфорт та безпеку. Адресу цієї установи не розголошують для того, аби кривдники не мали можливості знаходити своїх жертв.

Житимуть потерпілі від домашнього насильства у відремонтованих кімнатах з необхідним побутовим. На території є кухня й вбиральні. У кожній кімнаті перебуватиме по 2 особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.