У «Львівавтодорі» заявили, що жодної заборгованості в оплаті по проєкту е-квиток немає

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», станом на сьогодні у підприємства немає заборгованості по жодному кредитному договору перед ЄБРР, зокрема по проєкту впровадження електронного квитка, – про це повідомляють у пресслужбі мерії.

Кредитні зобов’язання перед ЄБРР по е-квитку підприємство, згідно з договором, повинно оплачувати 12 березня і 12 вересня кожного поточного року, згідно з виставленими рахунками Банком. Ці зобов’язання «Львівавтодор» виконує вчасно.

«Також 12 березня 2020 року між ЛКП «Львівавтодор» та консорціум Mikroelektronika spol. s r. о. (Чеська Республіка) та & SoftServe — ТОВ «Муніципальні технології» укладений Контрактний договір для проектування, виготовлення, випробування, доставки, встановлення, комплектації та введення в експлуатацію автоматизованої системи збору проїзду у м. Львів.

Так, 4 листопада ми оплатили авансовий платіж Mikroelektronika spol. s r. о., відповідно до умов Контрактного договору. Наступна оплата має відбутися у лютому 2021 року. Оплата буде здійснена за дизайн проекту (I етап) підрядникам Mikroelektronika spol. s r. о. та SoftServe — ТОВ «Муніципальні технології».

Відповідно жодної затримки в оплатах по проєкту е-квитка у нас немає. Працюємо згідно з умовами, передбаченими у договорах», — повідомив Олексій Хміль, речник ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) договір від 17.11.2016 року на проект «Впровадження САОП у місті Львові» на загальну суму 10,0 млн. євро. Місцевий внесок — 1,2 млн. євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.