У Львові під час посадки з літака пішов чорний дим: Що кажуть в аеропорту

У Львові під час посадки з літака пішов чорний дим: Що кажуть в аеропорту

У четвер, 28 січня, під час посадки у Львові задимівся вантажний літак. Про це пише Depo.Львів.

Інформацію про те, що задимівся літак поширили кілька місцевих ЗМІ та Телеграм-каналів. 

У Львові під час посадки з літака пішов чорний дим. Фото очевидців.

Втім, як запевнили у пресслужбі Міжнародного аеропорту “Львів”, панікувати не варто, адже нічого надзвичайного не сталося. За словами командира літака, політ проходив у штатному режимі, без відхилень показників параметрів роботи двигунів на приладах, що відповідало технічним вимогам.

“Повітряне cудно авіакомпанії MERIDIAN LTD AN12 UR-CAJ виконувало рейс MEM3020 ЧОРЛУ-ЛЬВІВ-КАУНАС з посадкою у Львові для дозаправки пальним. Зі слів командира повітряного судна політ проходив у штатному режимі, без відхилень показників параметрів роботи двигунів на приладах, що відповідало технічним вимогам. За умов підвищеної вологості, під час роботи двигунів на повних обертах, продукти згорання авіаційного палива можуть мати темний вигляд. Аеропорт працює в штатному режимі.

Нагадаємо, 12 жовтня 2020 року у Львові під час посадки зазнав пошкоджень літак. Так, близько 15:30 приватний легкий літак марки “РіреrРА-30”, при здійсненні посадки в міжнародному аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького, виїхав за межі злітної смуги, у результаті чого обламалися стійки шасі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.