Які міста області радять відвідати львів’янам – новини Львова

Національна туристична організація України оголосила 2021-й роком міського туризму. НаЛьвівщині є 43 міста і 35 селищ міського типу. Керівниця управління туризму та курортів обласної державної адміністрації Наталя Табака розповіла про пріоритетні напрямки Року Урбан Туризму на Львівщині, пише Depo.Львів.

“Наш регіон багатий історичними подіями, архітектурними пам’ятками та культурними об’єктами, які про них нагадують. Тому важливим і цікавим є вивчення історії свого краю наочно – коли під час прогулянки містом можна зрозуміти, як зростало й розвивалося місто. Така освітня мета є цікавою як для дітей, так і для дорослих”, – сказала керівниця управління.

Звісно, серед актуальних акцентів – протидія поширенню COVID-19, а отже і сприяння впровадженню міжнародних стандартів безпеки, розвиток цікавих туристичних локацій у великих та малих містах.

Додамо, що туристично-інформаційні центри, де можна ознайомитись із цікавинками кожного з міст, є у Дрогобичі, Жовкві, Самборі, Стрию, Трускавці й одразу три – у Львові.

Як в Ріо-де-Жанейро: На Львівщині освятили найбільшу статую Ісуса Христа (ФОТО, ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.