Фотофакт: у Львові відкрили копію вежі Донецького летовища

Сьогодні, 30 січня, у Львові відкрили копію диспетчерської вежі Донецького летовища. Півтораметровий артоб’єкт встановили у львівському Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Відкриття приурочене до шостої річниці трагічних подій російсько-української війни, оборони терміналу та вежі донецького аеропорту.

У Львові відкрили копію диспетчерської вежі Донецького летовища. Фото: Володимир Скоростецький

Вартість кожної інсталяції — близько 1500 гривень. І це не бюджетні кошти: суму добровільно збирають працівники парку, які самі є волонтерами і ветеранами російсько-української війни, зі своїх зарплат, повідомляє armyinform.

Вежу спроектував і виготовив працівник Парку культури коваль Михайло Талама. Всередині неї — лампадка. Біля вежі облаштували інформаційний куб, на якому розміщені спогади учасників боїв за ДАП, QR-коди із посиланнями на відео оборони летовища, інформація про 242 дні звитяги українських воїнів.

У Львові відкрили копію диспетчерської вежі Донецького летовища. Фото: Володимир Скоростецький

Родичі та друзі загиблих героїв ДАПу прийшли на відкриття з портретами тих, хто загинув у боях. Не пропустили цю подію і ті, кому вдалося вижити у запеклій боротьбі.

Згодом працівники парку хочуть встановити інсталяції до річниці трагедії Дебальцевого та до річниці смерті генерала Кульчицького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.