У Львівській області співробітниця соцзахисту заволоділа бюджетними коштами на суму понад 600 тисяч гривень: триває слідство

На Львівщині слідчі повідомили про підозру співробітниці органів соцзахисту, яка привласнила 673 тисячі гривень з бюджету. Про це повідомили в Поліції Львівської області.

За інформацією слідчих відділу розслідування особливо тяжких злочинів, зловмисницею була 46-річна мешканка Дрогобицького району. Вона обіймала посаду начальника відділу Управління праці та соціального захисту однієї з міських рад Львівщини. Зловживаючи службовим становищем, у 2019 році заволоділа бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

Маючи доступ до бухгалтерської документації, жінка вносила неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення, яке підлягало виплаті. Слідчі повідомили зловмисниці про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого за статтею “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.