Ферозіт мусить знести незаконний поверх у новому житловому комплексі

Тернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення, яким зобов’язав забудовника знести незаконно збудований 5-ий поверх у житловому комплексі у Львові.

Про це інформують Наші гроші Львів, пише DailyLviv.

У справі йдеться про житловий комплекс на Варшавській, 112, який будує ТОВ «Ферозіт». Згідно з матеріалами справи, ще у 2016 році на будівництво з перевіркою прийшла Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, але на об’єкт інспекторів не допустили. На початку 2017 року інспекція повернулась і виявила низку порушень у будівництві.

Так, забудовник додав 5-ий поверх, який не є мансардним, а також перекриття між 5 та 6-горищним поверхами, на якому знаходиться машинне відділення ліфта, що не відповідало проєктній документації. Також «Ферозіт» відхилився від містобудівних умов та обмежень: перевищив висоту (з 17,7 за МУО до 21,1 метра), збільшив житлову площу з 661 до 738 м2 і будівельний об’єм з 5,7 тис. м3 до 6,1 тис. м3.

За це інспекція наклала на компанію штраф і видала припис про усунення порушень, приведення будівництва у відповідність до проєкту. Забудовник штраф сплатив, але усувати порушення відмовився, тому у 2018 році справу передали до суду.

У суді ТОВ «Ферозіт» намагався заперечити позов інспекції про знесення 5-го поверху. Товариство повідомило суд, що на квартиру на цьому поверсі набула право власності приватна особа.

Однак суд відкинув цей аргумент і підтримав інспекцію. Рішення набуде законної сили впродовж тридцяти днів після прийняття, якщо не буде оскаржене у апеляційному суді.

Про забудовника:

ТОВ «Ферозіт» зареєстровано у місті Теребовля, Тернопільської області, а його власниками є Михайло Потій (78% статутного кпіталу) та Володимир Домащук (22%). Згідно із сайтом компанії, фірма спеціалізується на торгівлі будівельними матеріалами.

Суд не дозволив знести багатоповерхівку на вул.Малоголосківській, яку споруджує компанія, що збудувала “Хмельницький парк”

Житловий комплекс Tiffany apartments від компанії Мій дім: квартири тут радять не купувати

Компанія Авалон зрізала шість ялинок без згоди Львівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.