Крапельниці зі спиртом: у Львові запатентували новий метод лікування коронавірусу

Львівські лікарі розробили новий метод лікування коронавірусної інфекції. Метод полягає у тому, щоб внутрішньовенно вводити спирт в організм пацієнта.

Спосіб лікування запропонували пульмонолог Анатолій Невзгода та його брат, торакальний хірург Олександр Невзгода. В Україні такий метод отримав патент на застосування. Тепер лікарі оформляють документи на винахід, щоб його визнали також закордонні фахівці.

“Комплекс лікування, який я пропоную, складається з противірусного препарату, антибіотика (якщо аналіз показує, що він необхідний). Антибіотик вбиває бактерії, і пневмонія не поширюється, а отже згодом не виникають дихальна та серцева недостатність, кров нормально насичується киснем. У схему лікування за необхідності входять гормональні препарати. І зовсім нове, що я додав, – внутрішньовенне введення спирту”, – розповів Невзгода.

За його словами, до складу вірусу входить жир (ліпіди), а спирт добре його розчиняє. Унаслідок цього вірус слабшає й не може розмножуватися. Кількість процедур і концентрація спирту залежать від ступеня ураження легень і загального стану людини.

Першим пацієнтом, якого лікували за методом лікарів, став 62-річний підприємець Олег Гузар. Його ситуацію ускладнювала наявність багатьох супутніх недуг – гіпертонія, цукровий діабет, серцева недостатність та ожиріння першого ступеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.