Німеччина і Франція обмежують перетин кордонів через коронавірус

Орієнтовно до середини лютого там діятимуть суворіші обмеження.

Франція і Німеччина обмежують перетин кордон протягом найближчих днів. До такого рішення там вдалися через погіршення ситуації з коронавірусом.

Як повідомив 29 січня прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс, уряд забороняє в’їзд з-за меж Європейського Союзу, а також виїзд туди зі своєї країни. Заборона починає діяти від сьогодні, 31 січня, і не поширюватиметься лише на працівників, які живуть на прикордонних територіях. До Франції можна буде в’їхати з території ЄС, однак лише з негативним тестом на Covid-19.

Німеччина відучора, 30 січня, і до 17 лютого забороняє в’їзд із п’яти країн через поширення в них нових штамів коронавірусу. Про це повідомляє DW. Йдеться про Велику Британію, Португалію, Ірландію, Бразилію та Південно-Африканську Республіку.

Заборона не стосуватиметься німців, які повертаються з цих країн, та іноземців із посвідкою на проживання в Німеччині.

Із 31 січня заборона на в'їзд пошириться ще на дві африканські країни – Лесото та Есватіні. Суворі обмеження на в'їзд у Німеччині діють уже приблизно щодо 40 країн, передусім тих, де поширені нові штами коронавірусу: для в'їзду з них на кордоні треба показати негативний тест на коронавірус.

Нагадаємо, що в Чехії теж відучора, 30 січня, до 15 лютого закривають кордони взагалі для всіх іноземців. Детальніше – за посиланням.

 

1 Відповідь

  1. треба ще мафіозну візу ввести.
    а шо?
    тільки східнякам платити за все?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.