Помер батько Героя України Василя Сліпака – новини Львова

Стало відомо, що сьогодні, 31 січня, помер батько Героя України Василя Сліпака Ярослав Сліпак. Львівська міська рада висловлює співчуття родині, знайомим та близьким, пише Depo.Львів.

“Велика втрата для родини, друзів, для дружини та сина. Щирі співчуття і велика вдячність за стійку і справжню позицію щодо своєї країни. Бо тільки тверда духом людина могла виховати справжнього Героя. Ми у спільній молитві з родиною Сліпаків”, — зазначив мер міста Львова Андрій Садовий.

Ярославу Володимировичу Сліпаку минулого тижня виповнилось 80 років. Він був спеціалістом виробничого підрозділу. У покійного залишилась дружина Надія Василівна та старший син Орест.

Василь Сліпак (20 грудня 1974, Львів — 29 червня 2016, Луганське, Бахмутський район, Донецька область, Україна) — всесвітньо відомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник Революції Гідності та бойових дій на Сході України. Позивний “Міф”. Загинув у бою від кулі снайпера. Кавалер ордена “За мужність” І ст., Герой України, кавалер ордена “Золота Зірка”.

Нагадаємо, на сесії Львівської міської ради ім’я Василя Сліпака присвоїли скверу, розташованому на вул. Дорошенка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.