У двох лікарнях Львова запровадять посаду медичного капелана

В Україні хочуть створити курс підготовки медичних капеланів та передбачити таку посаду у лікарнях.

На Львівщині планують впровадити пілотний проєкт із запровадження у двох комунальних закладах – лікарні ОХМАТДИТ та онкоцентрі – посади медичного капелана. Про це повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

«Маємо ідею впровадити на Львівщині пілотний проєкт у двох наших комунальних закладах – лікарні ОХМАТДИТ та онкоцентрі. Мова йде про духівника, який би міг бути присутнім у повсякденному житті лікарні, брати участь в оперативних нарадах, бути в курсі того, що відбувається на місці, хто потребує допомоги і як можна це зробити», – сказала Ірина Гримак.

Це дасть змогу налагодити діалог між медичними працівниками, пацієнтами та родичами хворих.

Читайте також: Духівники Твого міста: Медичний капелан про те, коли не варто говорити

Нагадаємо, в Україні хочуть створити курс підготовки медичних капеланів та передбачити таку посаду у лікарнях. Про це йшлося під час дискусії на Тvoemisto.tv.

Нові виклики пандемії, за словами голови Патріаршої комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ с. Севастіяни Карвацької, показали, наскільки важливим є духовний супровід хворих та медпрацівників. Окрім цього, Комісія вже зробила багато для того, щоби влада і Міністерство охорони здоров'я визнали таку посаду як медичний капелан на державному рівні. 

 

1 Відповідь

  1. вобшето врачи должны лупить капелана,типа пока больной унас ранно его отпевать

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.