У Львівському гарнізоні вшановуватимуть полеглих українських воїнів

Відтепер кожної останньої суботи місяця разом із військовими капеланами та священнослужителями Гарнізонного храму святих Петра і Павла військовослужбовці гарнізону будуть вшановувати полеглих українських воїнів, які покояться на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Академії сухопутних військ.

 

Так, у суботу, 30 січня, спільною молитвою, яку очолив Преосвященніший Владика Степан Сус, присутні на заході попросили в Бога упокоїти душі Героїв та згадали поіменно всіх, хто спочиває на цьому місці. А військовослужбовці роти почесної варти віддали військові почесті полеглим українським воїнам, котрі цінною власного життя боронили Україну.

«Пам’ятати та шанувати світлу пам’ять про полеглих українських воїнів – наш святий обов’язок. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на подальшу боротьбу за свою Батьківщину, за майбутнє наших нащадків! Вічна пам’ять – Героям полеглим… Честь і слава – Героям живим!», – сказав  начальник Національної академії сухопутних військ Павло Ткачук.

Фото: Академія сухопутних військ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.