У Львові встановили копію Диспетчерської вежі Донецького аеропорту

Сьогодні, 30 січня, у Львові у Парку Культури відбулося встановлення копії Диспетчерської вежі Донецького аеропорту. Про це інформує “Варта1”.

Копія вежі завдовжки має півтора метра. Її встановили на честь пам’ятних днів оборони Донецького аеропорту. Споруду виготовив коваль Михайло Талама. Вона стала четвертим епізодом інсталяції “Календар війни”, яка присвячена подіям російсько-української війни та була встановлена ще в червні минулого року й регулярно змінюється.

У Парку зібралися “кіборги” і їхні побратими, родини полеглих Героїв ДАПу і волонтери.

Під час відкриття копії Дистпетчерської вежі була присутня і сестра Олександа Боднаря, який зник безвісті 20 січня 2015 р. під час оборони аеропорту Донецька. За свідченнями побратимів, він пішов дивитися чи є можливість вибратися з терміналу і після чого зник. Він знаходився в кінці 1-го рукава, біля розбитих КамАЗів. У 2018 р. тіло було опізнане за ДНК.

“Брата разом з його хлопцями відправили у Донеьцкий аеропорт. Їхня машина переїжджала блок сепаратистів і сеператисти перевіряли, тому що вони не мали права перевезти більше ніж один ріжок. Хлопці, десь там під машинами ховали ті ріжки.Хлопці поїхали туди, вони розуміли, що це можливо дорога в одну сторону, тому що маючи з собою один ріжок патронів, захищати нас з вами дуже важко.

Це був січень місяць, це були такі страшні морози, 21 градус морозу. Вода замерзала і вони намагалися її топити, щоб напиися води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.