Львів’яни звернулися з петицією про облаштування скверу на вулиці Панаса Мирного

Мешканці вимагають не допустити забудову території з комерційною метою – підприємствами, установами, організаціями тощо.

Львів’яни звернулися до влади міста з пропозицією облаштувати культурно-ландшафтний простір (сквер) вздовж вулиці Панаса Мирного (парна сторона, від буд. № 22 А до вул. Тернопільської), який би об'єднував ділянку витоку Полтви на західному боці та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ на східному. Відповідну петицію розмістили на платформі електронної демократії.

«Ця територія, загальною площею понад 2 га, на даний час є доглянутою, проте не достатньо цивілізованою та знаходиться в густозабудованому, індустріальному районі міста, де могла б бути чи не єдиним місцем для прогулянок та відпочинку місцевих жителів та працюючих», – йдеться в зверненні.

Метою петиції є облагородження зеленої зони, збереження місцевої флори і фауни, створення інноваційного громадського простору з освітленням, пішохідними алеями та лавками.

Також мешканці вимагають не допустити забудову території з комерційною метою – підприємствами, установами, організаціями, об’єктами з торгово-офісними приміщеннями, магазинами, закладами харчування тощо. На їхню думку, ця ділянка повинна задовольняти потреби на культурне дозвілля та відпочинок громади, а не працювати для інтересу конкретного суб’єкта підприємницької діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.