На Львівщині ремонтують міст – новини Львова

Тривають ремонтні роботи на мості між Східницею та Уричем на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

“На об’єкті дорожники монтують балки прогонових будов, опісля приступлять до встановлення монолітної плити та асфальтного покриття. Ремонт цього моста дозволить напряму доїхати зі Східниці в Урич та далі за маршрутом в інші населені пункти. Роботи виконує підрядна організація “Онур”. Проїжджа частина має ширину 7 метрів”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, торік відремонтували 5 кілометрів автошляху Східниця – Верхнє Синьовидне, що з’єднує Дрогобицький та клишній Сколівський райони. Дорога є важливим інфраструктурним об’єктом, оскільки веде до низки туристичних локацій. Нею можна буде швидше доїхати зі Східниці на Закарпаття через перевал у Нижніх Воротах.

“Зараз це вже якісна дорога з новим асфальтобетонним покриттям та усіма засобами організації дорожнього руху. Загальна вартість ремонтних робіт – 150 млн гривень. У цю суму включили і ремонт вищезгаданого моста”, – додав Бучко.

Раніше дорожники завершили ремонт моста на автомобільній дорозі місцевого значення Червоноград –Перетоки.  Вартість робіт – майже 10 мільйонів гривень.   Міст перебував в аварійному стані і створював загрозу життю людей. Дорожники замінили деформаційні шви,  залили нову накладну плиту та влаштували нове асфальтобетонне покриття.

За його словами, окрім цього об’єкту, цьогоріч ремонтують ще дев’ять мостів на дорогах місцевого значення.  Роботи виконувала підрядна організація “РБП ТРАНС – МОСТ”.

Нагадаємо, Дрогобич, Борислав і Трускавець стали ближчими до Львова (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.