Не послизнешся: Садовий розповів подробиці про посипання стежок кавовою гущею

Мер Львова Андрій Садовий розповів подробиці про застосування кавової гущі для посипання стежок у парках і скверах. Читайте всі новини Львова за сьогодні.  

«Ми почали експеримент із одним інгредієнтом для посипання стежок у парках і скверах Львова. Наше місто є кавовою столицею нашої країни, львів’яни п’ють багато кави, після чого залишається багато кавової гущі. Так от ми дізнались про те, що коли її добре висушити, то нею можна посипати доріжки в парках і скверах. Ця субстанція також є хороших добривом для трави, для рослин, тому ми вирішили спробувати такий метод посипання», – міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM».

Очільник Львова наголосив, що кавовою гущею ніхто дороги посипати не буде, таку технологію випробують лише на парках і скверах. Наразі фахівці займаються цих експериментом, щоб все якісно підготувати і застосувати. Одна з переваг посипання стежок кавовою гущею – це не потребує якихось фінансових затрат.

Нагадаємо, технологію посипання доріг кавовою гущею використовуватимуть вперше в Україні. Розпочнуть із парку «700-річчя Львова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.