У Львові будуть компостувати ялинки – новини Львова

Із завершенням різдвяно-новорічних свят ЛКП “Зелений Львів” спільно з ЛКП “Зелене місто” організували збір використаних ялинок від мешканців. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді. Так, цьогоріч львів’яни могли залишити хвойні біля контейнерних майданчиків, аби їх зібрали ШРП та передали на утилізацію, або скористатись мобільними пунктами збору.

 “Зелене місто” допомагає ялинкам стати складовою компосту, який львів’яни можуть взяти безкоштовно для потреб свого господарства на компостувальному майданчику, що знаходиться на вул. Пластовій, 13.

Своєю чергою, на ЛКП “Зелений Львів” подрібнюють ялинки на щепу, а також залишки дерева використовують як вторинну сировину”, — розповідають у ЛКП “Зелене місто”.

Так, як повідомили у ЛКП “Зелений Львів”, цьогоріч після завершення свят на базу підприємства передали на утилізацію близько 780 ялинок. Дерева подрібнюють на щепу та використають для обігріву теплиць підприємства.

Натомість у ЛКП “Зелене місто” зазначають, що на станцію компостування надійшло 11,9 тонн ялинок із різних районів Львова. Всі дерева подрібнюють, і вони стануть складовою корисного компосту.

Додамо, що використані ялинки щоденно можна здати на утилізацію за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а (ЛКП “Зелений Львів”) та на міську станцію компостування, що на вул. Пластовій, 13 (ЛКП “Зелене місто”).

У всіх районах Львова триває встановлення контейнерів для збору органічних відходів. Серед львів’ян невпинно зростає тенденція до сортування побутових відходів. Цьому сприяють інвестиції в розвиток відповідної інфраструктури.

Нагадаємо, як правильно сортувати сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.