У Львові триває прийом документів для виготовлення пільгового е-квитка: що треба знати

У жовтні минулого року розпочався збір документів від мешканців для виготовлення пільгових транспортних карток. Прийом відбувається через відділення ЦНАП та інші сервіси. Розпочати видавати пільгові картки планують навесні 2021 року. 

Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

 Як запевняють керівники проекту, часу для подання документів достатньо, адже використовувати пільгові картки можна буде лише тоді, коли введуть у роботу всю систему та встановлять відповідне обладнання у транспорті.

«Враховуючи велику кількість осіб, що мають право на пільговий проїзд та, відповідно, час, що потрібен на прийом і опрацювання таких заяв та видачу карток, уже у жовтні через відділення ЦНАП розпочався збір документів на отримання пільгової транспортної картки ЛеоКарт. Усі пільгові електронні квитки будуть персоналізовані та міститимуть ПІБ і фото особи, якій видана картка», — розповідає Роман Лев, заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих систем, керівник проекту.

Для зручності та оперативності реєстрації у електронну чергу, було створено також гарячу лінію ЛеоКарт за номером телефону 0800 303 007. Тут оператори проконсультують щодо переліку документів, які потрібно подати, а також зможуть записати до онлайн-черги територіального ЦНАП. Дзвінки на номер гарячої лінії – безкоштовні. Гаряча лінія працює з понеділка по четвер із 09.00 до 18.00 год, а у п’ятницю — з 09.00 до 16.45 год.

Так, при зверненні у ЦНАП щодо виготовлення пільгового електронного квитка потрібно підготувати оригінали таких документів:

— паспорт громадянина України або ID-картку;

— документ, що підтверджує статус пільговика (посвідчення пільговика);

— РНОКПП (ІПН);

— кольорове фото, розміром 3×4 (фото повинно бути актуальним, зробленим не пізніше, ніж за 6 місяців до подачі документів).

«Адміністратори ЛКП «Львівавтодор», які працюють у територіальних підрозділах ЦНАП, відсканують оригінали документів та одразу повернуть їх Вам. Копії документів не приймаються, адже не мають юридичної сили та несуть додаткову загрозу подачі підроблених документів.

Видача пільгових транспортних карт розпочнеться навесні 2021 року. Однак використовувати пільгові картки можна буде лише тоді, коли запустимо в роботу всю систему та встановимо відповідне обладнання у транспорті”, — продовжує Роман Лев.

Також пільговики можуть подати документи та заяву на отримання пільгової транспортної картки через особистий кабінет мешканця на сайті Львівської міської ради. Детальніше про це можна дізнатися за номером телефону 0800 303 007.

Відзначимо, що замовниками проєкту е-квитка у Львові є ЛКП «Львівавтодор» та Львівська міська рада, а впроваджуватиме його в життя консорціум двох компаній — чеської Mikroelektronika та львівської SoftServe. Вони вже розробляють унікальне обладнання та програмне забезпечення інфраструктури е-квитка. Так, делегація представників компанії Mikroelektronika влітку відвідала Львів та оглянула весь громадський транспорт міста, визначили деталі розташування систем валідації (реєстрації пасажирами оплати проїзду) та місця отримання одноразового паперового квитка для проїзду (у разі відсутності картки електронного квитка). Фінансує проект Європейський банк реконструкції та розвитку.

«Єдиний електронний квиток «ЛеоКарт» охоплюватиме всі види громадського транспорту Львова: трамвай, тролейбус, автобус, маршрутне таксі, та дасть можливість пересадки між цими видами транспорту впродовж 40 хвилин після зафіксованої оплати. Також система електронного квитка дозволить користувачам транспорту відстежувати свої витрати на проїзд і підбирати зручніші тарифні пакети у вигляді абонементів.

Змінить система й обличчя громадського транспорту — пасажирським перевізникам нараховуватимуть окремі бонуси за якісний сервіс, за оновлення транспорту, за дотримання графіку руху і чистоту транспорту. Крім того, система електронного квитка змінить порядок розрахунків із перевізниками — їм оплату нараховуватимуть за кілометраж перевезень, а не за кількість пасажирів, що впорядкує пасажирські перевезення в громадському транспорті та зніме одне з найболючіших питань — перевезення пільговиків. Тепер перевезення пільговиків матимуть точну статистику і суми компенсації за такі перевезення”, — пояснює Роман Лев.

Перелік адрес Центрів надання адміністративних послуг, до яких можуть зареєструватись мешканці на подачу документів та заяв для отримання транспортної пільгової картки:

вул. К. Левицького, 67

вул. І. Виговського, 32

вул. Шевченка, 374

пр-т. Червоної Калини, 72а

вул. Генерала Чупринки, 85

вул. Хвильового 14а

м. Винники, вул. Галицька, 12

смт. Рудне, вул. Грушевського, 55

смт. Брюховичі, вул. В. Івасюка, 2-А

м. Дубляни, вул. Тараса Шевченка, 20.

Читайте також: У мерії назвали нову дату впровадження електронного квитка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.