«Луцький терорист» в суді попоросив допитати президента (фото)

Сьогодні у Луцькому міськрайонному суді відбулося чергове судове засідання у справі про захоплення автобуса із 13-ма заручниками у центрі Луцька, пише “Суспільне”.

Під час засідання Максим Кривош подав клопотання до сторони обвинувачення, аби до справи долучили допит як свідка президента Володимира Зеленського та генерала Нацполіції Євгена Коваля, який вів перемовини із Кривошем 21 липня 2020. Чи задовольнить прокуратура клопотання наразі невідомо.

У суді Кривош не визнав свою провину.

“Не визнаю абсолютно. Тобто, вину перед судом, перед системою, перед владою я не визнаю і ніколи не визнаю. Є інша вина — перед заручниками. Але це моя особиста справа”, — сказав Максим Кривош.

Так, 2 лютого закінчується термін досудового розслідування по справі. Слідчий СБУ Іван Ляшук просив суд продовжити його строк. Наразі, триває стадія ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Не всі потерпілі встигли з ними ознайомитися.

Під час засідання чоловік написав запитання на папері: “Що ти можеш один?”. До кого саме адресоване звернення — не сказав.

Фото: “Суспільне”

Судове засідання тривало майже півтори години. Максиму Кривошу, якого підозрюють у вчиненні теракту, захопленні заручників, незаконному поводженні зі зброєю та посяганні на життя правоохоронців, суд продовжив тримання під вартою на 60 діб.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2020 Кривоша за рішенням суду примусово помістили у спецвідділення Львівської психіатричної лікарні. Лікарі провели чергову судово-медичну експертизу в результаті якої визнали Кривоша осудним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.