Шумовий прогін, опитування: на Львівщині до 10 лютого хочуть порахувати дичину

У зимовий період усі користувачі мисливських угідь активно підгодовують дичину та готуються до зимового обліку. Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства зобов’язало всі мисливські господарства провести облік до 10 лютого.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

“Управління призначило штатних працівників державної лісової охорони відповідальними за дотриманням методів та правильністю проведення облікових робіт. Кожний користувач мисливських угідь, до початку проведення обліків, подає управлінню графіки проведення облікових робіт вказавши дату, місце та спосіб проведення обліку, відповідальних осіб за їх проведення, контактні телефони, час і місця збору обліковців.

Для об’єктивного проведення обліку чисельності мисливських тварин, користувачі мисливських угідь повинні безперешкодно допускати для контролю за проведенням облікових робіт спеціалістів Львівського ОУЛМГ, представників департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції Львівської області, органів місцевого самоврядування та громадськості”, – зазначив керівник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.

Згідно з чинними нормативними актами користувачам мисливських угідь доведено терміни та методи проведення обліків. Переважно обліки проводять методом шумового прогону на пробних площах або методом дворазового картування слідів. У гірських угіддях, – маршрутним методом обліку (за слідами на снігу) або повним візуальним обліком оленячих на стаціях перебування (місцях зимових скупчень) біля підніжжя гір, схилів, та на зрубах (вирубках).

За словами Анатолія Дейнеки, облік червонокнижних та нечисленних мисливських видів звірів (зубр, ведмідь, вовк, рись, кіт лісовий, видра, глушець, тетерук та інші, а також місць гніздування та токовищ глушців і тетеруків) проводять анкетно – опитувальним методом та за річними біофенологічними спостереженнями єгерської служби господарства.

Після обліку користувачі мисливських угідь мають подати проєкти лімітів добування мисливських тварин на наступний сезон полювання. Спеціалістам управління потрібно опрацювати ці проекти, перевірити та погодити і до першого березня надати Держлісагентству для затвердження лімітів добування мисливських тварин на наступний сезон полювання 2021 – 2022 років.

У Карпатах вбивають червонокнижних тварин для утвердження високого соціального статусу

На Львівщині лісничий з командою вирубали майже 300 дерев на понад 2,6 млн грн

Екологи звинувачують Стрийський лісгосп у «сірих схемах» вирубування дерев

Ліс рубають, повітря забруднюють, відходами засмічують? Телефонуйте 0800 500 115

Самбірський лісгосп є у списку загальноукраїнських шкідників довкілля

На Сколівщині жорстоко побили і пограбували активіста, який захищає ліс від вирубування (відеокоментар)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.