В мережі “ЕВА”прокоментували ситуацію з конфліктом в магазині в Житомирі

Ввечері, 30 січня, у “Facebook” з’явилась інформація про те, що в Житомирі співробітники охоронної фірми побили та викинули на вулицю чоловіка, який зайшов до магазину погрітися. Інцидент стався у магазині “Eva”, що на площі Перемоги, у Житомирі.

Очевидці опублікували відео, на якому видно, що один з охоронців силоміць витягує чоловіка з магазину, а інший б’є палицею та штовхає ногами. Авторка відео зазначила, що робила зауваження охоронцям, втім вони ніяк не відреагували.

На думку авторки допису, літній чоловік зайшов до магазину погрітися, після чого продавчиня викликала охорону, через неприємний запах від чоловіка.

У мережі “Ева” також прокоментували ситуацію і оприлюднили офіційну позицію щодо інциденту.

Офіційна позиція компанії «РУШ» (Лінія магазинів EVA) щодо неадекватної поведінки покупця та застосування до нього силових методів впливу співробітниками охоронної фірми «Венбест»

30 січня до одного з магазинів EVA у Житомирі завітав відвідувач, віком приблизно 40 років, який поводився не зовсім адекватно – користувався товарами магазину безоплатно і на власний розсуд, зокрема розпочав використовувати балончики із дезодорантами для власних потреб, була спроба поцупити манікюрне приладдя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.