ВООЗ закликала розвинені країни пригальмувати зі щепленнями від COVID-19, що іншим вистачило

Всесвітня організація охорони здоров’я закликала розвинені країни сповільнити свої кампанії з вакцинації населення від COVID-19, щоби препарату вистачило менш заможним країнам. Про це заявила речниця ВООЗ Маргарет Гарріс в інтерв’ю BBC, передає Укрінформ.

 

«Ми просимо всі країни, які мають таку можливість: зупиніться, зачекайте на інші групи країн, де ще не почали вакцинацію. Замість того, щоб охопити вакцинами одну країну, нам потрібно охопити всі, й робити це треба разом», – наголосила Гарріс.

У ВООЗ раніше також розкритикували рішення Європейського Союзу встановити обмеження на експорт вакцин від коронавірусу. Віцепрезидент Організації Маріанджела Сімао назвала його «дуже тривожною тенденцією».

Організація не вперше критикує розвинені країни через нерівномірний розподіл вакцин у світі.

У середині січня генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус зазначив, що світ перебуває «на межі катастрофічного морального провалу».

Нагадаємо, в Україні масова вакцинація від коронавірусу може розпочатися з 15 лютого або пізніше.

Зазначимо, в Україні влада вже затвердила дорожню карту вакцинації від COVID у 2021-2022 роках. Планується, що протягом цього часу вакцинацією охоплять 50% населення.

Раніше в Україні вже затвердили план вакцинації від COVID. Про те, хто та коли отримає щеплення, читайте за посиланням.

Володимир Зеленський запевнив, що вакцинація від коронавірусу для українців буде безкоштовною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.