Безпритульних у Рівному доправлятимуть до пунктів обігріву – новини Рівного

Безпритульних у Рівному доправлятимуть до пунктів обігріву. Про це Depo.Львів повідомили у Рівненській міськраді.

Влада міста вирішила проблему спільно з патрульною поліцією та Товариством Червоного Хреста. Через зниження температури повітря ризик отримати переохолодження або ж обмороження зростає. Найбільше страждають безпритульні, які не мають можливості зігрітися у власних домівках, а також дістатися до пунктів обігріву.

 Відтепер безпритульних доправлятимуть до пунктів обігріву спільно з патрульною поліцією та Товариством Червоного Хреста.

 “Ми отримали чимало звернень від жителів міста Рівного. Всі вони турбуються про бездомних людей, які можуть замерзнути на вулицях нашого міста. Тому ми розробили концепцію, як будемо діяти у таких ситуаціях”, – повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Відтак патрульна поліція Рівного спільно з Товариством Червоного хреста будуть виявляти таких людей, які без постійного місця проживання і потенційно можуть замерзнути від сильних морозів. Їм пропонуватимуть доправитися до пункту обігріву, який розташований на вулиці Жоліо Кюрі, 21. Для того, щоб люди змогли туди дістатися, волонтери Товариства Червоного Хреста доставлятимуть їх своїм транспортом. Спільними зусиллями ми робимо добру справу.

У міській раді кажуть, що і далі будуть прикладати всі зусилля, щоб люди не страждали в залежності від погодних умов чи інших катаклізмів.

Нагадаємо у Львові для бездомних та потребуючих людей діють пункти обігріву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.