На початку одного із маршрутів на гору Параску спорудять комфортабельні глемпінги (фото)

На території Національного природного парку «Сколівські Бескиди», на околиці Сколе, у межах пілотного проєкту за програмою «Розвиток туризму» спорудять комплекс із 8 будиночків-глемпів. Проект реалізовують в межах програми секторальної підтримки ЄС, інформує пресслужба ЛОДА.

Керівниця управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталя Табака пояснює, що такі форми засобів тимчасового розміщення для туристів, як глемпінг, — популярний серед активних туристів та є дружнім до природи, що дуже важливо в умовах сталості розвитку туризму в Карпатах. Реалізація цього проекту додасть Львівщині конкурентних переваг у трендовому напрямку відпочинку “OUTDOOR”.

У програмі секторальної підтримки йдеться про адміністративну споруду й 8 житлових будиночків-глемпів. Кожен з них буде розрахований на поселення 4–6 осіб.

«Глемпи-шатра або сфери легко монтуються. Для їх зведення не потрібно робити капітального втручання в навколишнє середовище. Тут фокус на дружньому ставленні до природи. Тобто робити зупинки на ночівлю максимально близько до природи і, в той же час, забезпечувати рівень комфорту, максимально схожий до апартаментів чи готелю», — акцентує Наталя Табака.

Як ймовірну локацію для розташуванняглемпінгу розглядають початок туристичного маршруту на гору Параска.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.