Зеленський застосував санкції проти каналів “ZIK”, “112”, “NewsOne” – реакція Порошенка

Експрезидент України Петро Порошенко підтримав рішення чинної влади з приводу накладання санкцій на телеканали під власністю Віктора Медведчука. Про це Порошенко написав на своїй сторінці у фейсбук. “Канали групи Медведчука стали відвертим знаряддям російської інформаційної війни проти України. І у цій війні Україна має право і повинна захищатися, використовуючи для цього всі наявні інструменти. Свого часу я прийняв рішення заборонити в Україні російські телеканали та соціальні мережі, і був за це нещадно критикований. Але життя за ці роки довело правильність та ефективність того кроку. “ВКонтакте” та “Однокласники”, рівно як і російські телеканали перестали бути значущим каналом поширення дезінформації в Україні”, – написав Порошенко. За словами Порошенка, його команда хотіла зробити такий же крок ще у жовтні 2018 року. Однак, через тодішні вибори постанову не реалізували. Мовляв, тоді закриття каналів ставило під загрозу визнання виборів чесними та прозорими.

Також Порошенко наголосив, що у передвиборчих перегонах такі телеканали, як “ZIK”, “112”, “NewsOne” підтримували саме Зеленського.

“Відповідь тим, хто всю ніч по команді Банкової волав «а чому ж це рішення не прийняв Порошенко. Тому що Порошенко навіть при розв’язанні складних політичних проблем дотримувався норм права, а воно прямо забороняє санкції проти українських фізичних та юридичних осіб, крім як за причетність до фінансування тероризму”, – додав п’ятий президент України. Компанія Порошенка підтримує рішення РНБО як таке, що направлене на захист України.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.