Є відповідь: коли відкриють вулицю Пекарську

У Львові триває реконструкція вулиці Пекарської. Повністю завершити реконструкцію вулиці обіцяють до 1 вересня 2021 року. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Як повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал». Вартість робіт — 109,4 млн грн.

За словами очільника Львова Андрія Садового, вже навесні відкриють вулицю Пекарську до вулиці Шімзерів, а до 1 вересня цього року – повністю завершать роботи.

Коли відкриють вулицю Пекарську. Фото: Львівська міська рада

Коли відкриють вулицю Пекарську. Фото: Львівська міська рада

Як розповіла директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова, на відтинку від вулиці Мечникова до вулиці Шімзерів вже завершено всі роботи із заміни інженерних мереж, мощення — на стадії завершення. Наразі активно проходять роботи із заміни мереж на відрізку від вулиці Шімзерів до вулиці Тершаковців. Також зараз тривають роботи з перепідключення каналізаційних випусків до будинків.

Коли відкриють вулицю Пекарську. Фото: Львівська міська рада

«Під час ремонту ми трохи змінили структуру вулиці – додали місця для паркування, зробили широкі хідники, встановили нове освітлення. Буде двостороння велоінфраструктура. Вулиця буде безпечною і зручною для користування всім. Думаю, що за місяць-півтора будуть завершені роботи із заміни мереж і стартує замощення по всій ширині. Проводячи мощення дороги, використовуємо лише натуральний камінь. Так, бордюри з натурального каменю — граніт, повторно використана мозаїка, яка тут була», — відзначив заступник директора департаменту житлового господарств та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий.

Коли відкриють вулицю Пекарську. Фото: Львівська міська рада

Коли відкриють вулицю Пекарську. Фото: Львівська міська рада

Нагадаємо, проект реконструкції вулиці Пекарської розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку. Тут передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проектом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення та влаштування благоустрою території.

Говорить Садовий: які дороги ремонтуватимуть у Львові у 2021 році

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.